Celtic Woman

31.10.2019, Alexela Kontserdimaja

31. oktoobril esineb Alexela Kontserdimajas Iiri naisvokaalansambel CELTIC WOMAN. Iirimaa rikkalikku muusika- ja kultuuripärandit tähistav kollektiiv jõuab Eestisse “Ancient Land” turnee raames.

Grammy auhinnale nomineeritud Celtic Woman jätkab sajanditepikkust Iiri traditsiooni jutustada lugusid läbi laulude ja tantsude, taaselustades sajandite vanuseid muusika- ja kultuuritraditsioone. Celtic Woman’i värskendav segu traditsioonilisest iiri muusikast ja kaasaegsest laulukunstist tähistab Iirimaa rikkalikku ajalugu, peegeldades samal ajal modernse Iirimaa elavat vaimu. Kontserdi raames esitatakse lood maast ja armastusest, mis täidavad ruumi keskaegsete losside maagiaga ning toovad igas vanuses publikuni tükikese Iirimaad.

Viisteist aastat tagasi loodud Celtic Woman on kogu karjääri vältel tutvustanud maailmale Iirimaa kõige andekamaid lauljaid ja muusikuid. Tallinnas astuvad lavale lauljad Susan McFadden, Éabha McMahon, Megan Walsh ning andekas viiuldaja Tara McNeill. Nende ingellikud hääled ja instrumentaalne virtuoossus on saatjaks jõulisele kooslusele, kuhu kuuluvad iiri tantsijad, torupillimängijad ja täiskoosseisus bänd, kes mängivad mitmeid traditsioonilisi keldi instrumente, sealhulgas bodhran, tinaviled, buzuki ja Uilleann torud. Ansambli repertuaar hõlmab iiri aegumatu klassikat, kui ka kaasaegseid pophitte ning musikaalide lemmikuid.

Uue albumi “Ancient Land” ilmumisele pühendatud samanimeline kontserttuur jäädvustab Celtic Woman’i erakordse muusikareisi viimatist peatükki. Muusikakriitikute sõnul on Celtic Woman’i kontsert erakordne muusikaline etteaste, inspireeriv, kirglik ja elegantne.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 39 - 79 EUR

Pressilõigud / uudised