Candy Dulfer, Rinneraadio & Villu Veski

02.07.2002, Vallikäär, Pärnu

5. juulil 2002 korraldas BDG kontsertagentuur FBI koostöös Löfbergs Lilaga Pärnu Vallikäärus suvekontserdi, kus üles astusid Villu Veski oma programmiga “Põhjala Saarte Hääled 2”, RinneRadio ning Candy Dulfer oma bändiga Funky Stuff.

Vihmasest ilmast hoolimata puhus publikule elu sisse Villu Veski oma müstilise muusikaprojektiga “Põhjala saarte hääled”. Nukravõitu ja meditatiivne muusika passis hästi kokku sabistava vihma ja puulatvades sahistavate tuuleiilidega.

Kui lavale astus soomlaste RinneRadio, oli kohe selge, et nende meeste võimuses on tuua päike ja kuum suvi publiku hinge ka siis, kui väljas sajab. Tapani Rinne virtuooslikud saksofonisoolod ja patsidega trummimehe ürgmehelik flirtimine nii publiku kui ka trummiga ei jätnud kedagi külmaks. Seda täiendas aeg-ajalt üle Vallikääru kanduv šašlõki ja kuuma kohvi lõhn. Kõik see kokku tekitas tunde nagu oleksidki aafrika suguharus tam-tamide saatel lõkkel liha küpsetamas.

Veidi pärast südaööd astus lavale lumivalges pükskostüümis Candy Dulfer, kes rahva rõõmuks peale võrratu saksofonimängu ka mõne laulu laulis. “Alati, kui Pärnus olen, tunnen end suurepäraselt, tundke teiegi end nii,” üritas Candy Dulfer tõsta juba mitu tundi vihma trotsinud publiku meeleolu ja esitas neile oma sõnade kinnituseks loo “Alright”.

Galerii

Pressilõigud / uudised