Candy Dulfer & Apocalyptica

22.07.2000, Vallikäär, Pärnu

22. juuli 2000 õhtul esines Pärnu Vallikäärus kaunis saksofonivirtuoos Candy Dulfer koos oma saatebändiga Funky Stuff. Enne Candyt vallutas publiku südamed põhjanaabrite tšellistide kvartett Apocalyptica. Vallikäärus oli mõnusal juuliõhtul kontserti nautimas üle 6000 inimese.

Candy Dulfer ise jäi rahule nii oma kontserdiga kui ka Eesti publiku sooja vastuvõtuga. “Nii Pärnu kui Jurmala kontserdi korralduslik tase ja publik olid fantastilised. Viimase peal feeling, loodetavasti tuleme peagi Eestisse tagasi!”. Rahule jäi ka publik, kelle heakskiidu Candy oma äärmiselt professionaalse esitusega võitis. SL Õhtulehe sõnul ütles Maarja-Liis Ilus pärast üritust, et see oli parim kontsert, kus ta eales käinud on. “Pillimehed olid super, kuulata ja vaadata oli nii palju. Mind küll ei häirinud, et pinkidel pidi istuma.” Apocalyptica kohta arvas Maarja, et see on hea ja huvitav bänd, kuid teist korda nende muusikat kuulama ei läheks. “On näha, et nad on hingega asja juures.”

Apocalyptica küttis Vallikäärutäie inimesi kuumaks kiirelt ja korralikult. Bändi kutsuti lavale tagasi tervelt kolmeks lisalooks ning rahvas elas innukalt kaasa tšellode vaimustavatele helidele sumedas suveöös.

Candy Dulfer ja tema bänd Funky Stuff esinesid üle kahe tunni pikkuse kavaga. Enamus kontserdikülastajaid lahkus tõdemusega, et saksapiilsel Candyl on teisigi kaasakiskuvaid ja säravaid lugusid peale hiti “Lily Was Here”, mis kõigi rõõmuks ka esitusele tuli.

“Kontsert läks väga hästi korda. Atmosfäär oli viimase peal! Oleme tänulikud, et enamus Tamula Järvemuusika piletiostjaid Pärnu kasuks otsustasid.” kommenteeris ürituse õnnestumist OÜ BDG Kontserdi juhataja Peeter Rebane.

Galerii

Pressilõigud / uudised