Bryan Ferry

09.10.2017, Nordea Kontserdimaja

9. oktoobril esineb Nordea Kontserdimajas laulja, Inglise kultusbändi Roxy Music asutaja ning lugude autor BRYAN FERRY. Üle kümne aasta taas Tallinnas kontserdiga esinev muusik astub lavale live-orkestriga, esitades Roxy Musicu ja soololoomingu paremikku. Erikülalisena astub laval üles laulja Judith Owen. 

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Bryan Ferry on pop- ja rokkmuusika üks stiilsemaid ja omanäolisemaid lauljaid ning laulusõnade kirjutajaid. Ferry teeb iga loo mida esitab, täielikult iseenda omaks. Tema mahe ja võrgutav hääl ning hingematvalt elegantne esinemisstiil äratab terve maailma ellu, luues igast loost teatraalse vaatemängu ning saavutades täiusliku pinge rusutuse ja melodramaatilisuse vahele. Ferry viimistleb enda loomingut lõputult läbi stuudiotööde ja esinemiste, tihti kirjeldades romantika emotsionaalset teatrit eraku ja kõrvalise isiku pilgu läbi, püüdes parimal viisil kirjeldada armastust, üksindust, luksust ja eraldatust. Bryan Ferry karjäär on olnud üliedukas nii Roxy Musicu liikmena (ansambli albumid on ühed olulisemad pop- ja rokkmuusika ajaloos) kui ka sooloartistina.

Muusikakriitikud nimetavad Ferry esinemisi laitmatuks, kus nii pealtvaatajad kui ka nende alati elegantne muusika- ja stiiliikoon ise on äärmiselt rahul kontserdipaigas toimuva üle ning nautimas igat hetke ilusa muusika saatel. 9. oktoobril Nordea Kontserdimajas esineb Bryan Ferry koos üheksaliikmelise live-orkestriga, mille koosseisu kuuluvad kitarri-, klahvpilli-, trummi-, basskitarri-, viiuli- ja saksofonimängijad ning taustalauljad. Tallinna kontserdi raames kõlab nii Roxy Musicu ja Bryan Ferry soololoomingu paremik, sealhulgas sellised lood nagu “Slave to Love”, “Bête Noire”, “Ladytron”, “More Than This”, “Love Is the Drug”, “Avonmore”, “Beauty Queen” jpt.

Piletid hinnaga alates 49 eurost on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Hind: 39 - 129 EUR

Pressilõigud / uudised