Bryan Adams

02.07.2012, Riia, Arēna Rīga

2. juulil esines Riias, Arēna Rīgal, kuulus Kanada laulja, muusik ja helilooja Bryan Adams. Läti pealinnas esitas populaarne pop-rokkar läbilõike oma loominguparemikust.

Oma pika karjääri jooksul, mis sai alguse 1980. aastal, on Bryan Adams andnud välja kümmekond sooloalbumit ning pälvinud mitu mainekat auhinda, sealhulgas Grammy. Ameerikas pälvis Adams suuremat tähelepanu oma kolmanda albumiga «Cuts Like A Knife» (1983). Järgmine kauamängiv «Reckless», mida nimetati 80-ndate üheks paremaks, tõi muusikule juba rahvusvahelise staari tiitli. Adamsit nimetatakse kolme viimase aastakümne üheks kõige romantilisemaks lauljaks. Bryan Adams on ka tunnustatud helilooja. Ta on mitmel korral olnud Kuldse Gloobuse ja Oskari nominent ning ka parima filmimuusika autor. Adams omab Hollywoodi Tähtede Alleel (Hollywood Walk of Fame) ka omanimelist tähte

2. juulil Riias, Arēna Rīgal, tuid ettekandele laulja parimad hitid läbi karjääri – kontserdi raames kõlavad sellised kuulsad Bryan Adamsi lood nagu «(Everything I Do) I Do It For You», «Please Forgive Me», «Have You Ever Really Loved a Woman?» jpt.

Galerii

Pressilõigud / uudised