Brit Floyd

17.11.2016, Palladium, Riia

17. novembril esineb Riias, kontsertklubis Palladium, taas Inglismaalt pärit ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowks. Bänd naaseb Baltikumi uue maailmaturnee «Space and Time CONTINUUM» raames.

Ansambli muusikalise juhi, laulja ja kitarristi Damian Darlingtoni sõnul naaseb peale ülimalt edukat 146 kontserdiga maailmaturneed Brit Floyd taas Euroopasse, et jätkata imelist teekonda läbi Pink Floydi viiekümneaastase karjääri ning kultusbändi poolt loodud tohutut ja uskumatut muusikakogu. «Publiku vastuvõtt „Space and Time“ kavale oli niivõrd positiivne, et oleme otsustanud jätkata sama temaatikat ka sel aastal turneega „Space and Time CONTINUUM“ ning sihime lausa veelgi võimsamat showd. Pink Floydi repertuaarist on valida väga palju kvaliteetset materjali ning kindlasti pakume lisaks vanadele lemmikutele ka haruldasemaid lugusid.»

Uus kava sisaldab lugusid sellistelt Pink Floydi albumitelt nagu “The Dark Side of the Moon”, “Wish You Were Here”, “Animals“, “The Wall” ja “The Division Bell” kui ka palju muusikalisi üllatusi, mille hulgas tuleb esmakordselt esitusele ka täispikkuses (!) pala “Echoes” albumilt “Meddle”. Muusikud lubavad, et „Space and Time CONTINUUM“ saab olema oma imetlusväärse miljoni dollarilise valgusshow, nüüdisaegse videodisainiga ning ka veelgi suurema lavastusega siiamaani kõige ambitsioonikam ja parim Brit Floydi show läbi aegade.

Piletid Brit Floydi Riia kontserdile on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Hind: 29 - 35 €

Pressilõigud / uudised