Bring Me The Horizon

23.11.2016, Tallinna Kultuurikatel

23. novembril annab Briti bänd Bring Me The Horizon Baltikumi ainsa kontserdi just Tallinnas. Esialgu Kultuurikatlasse planeeritud show müüdi välja vaid ühe päevaga. Suure nõudluse tõttu leidsid korraldajad koostöös bändi mänedžmendiga võimaluse kontsert üle viia Saku Suurhalli.

Müügil VAID 1399 lisapiletit. Kõik Kultuurikatlasse ostetud pääsmed kehtivad ka uues toimumiskohas ning neid ei tule ümber vahetada.

“Huvi Bring Me The Horizoni Tallinna kontserdi vastu on üle kogu Baltikumi väga suur. Esialgu müüki tulnud piletid said otsa vaid ühe päevaga ning paljud fännid nii Eestist kui ka Lätist ja Leedust, kus BMTH ei esine, ei jõudnud kahjuks pääsmeid soetada. Mul on hea meel, et koostöös bändi esindajate ning Saku Suurhalli tiimiga õnnestus meil kiirelt leida võimalus see show üle viia suuremasse kohta,” kommenteeris kontserdi korraldava Live Nation Baltics’i peapromootor Eva Palm.

Kontsert leiab aset nn. blackboxis, selle lahenduse abil kujundatakse Saku Suurhallist suur klubi, ehk tribüünid peidetakse ära ning publik pääseb vaid põrandale showd nautima. Tallinna kontserdi erikülalisteks on Briti ansamblid While She Sleeps ja Basement.

AJAKAVA / SCHEDULE
19:00 uksed / doors
19:45 Basement
20:30 While She Sleeps
21:30 Bring Me The Horizon
23:00 lõpp / curfew

Lisapiletid hinnaga 49 eurot on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Kokku müüakse Bring Me The Horizoni Tallinna kontserdile vaid 1399 lisapiletit.

Kõik Kultuurikatlasse ostetud pääsmed kehtivad ka uues toimumiskohas ning neid ei tule ümber vahetada.

Hind: 49 EUR

Pressilõigud / uudised