August Burns Red

08.08.2017, Rockclub Tapper

8. augustil esineb Tallinnas, klubis Tapper metalcore üks edukamaid bände AUGUST BURNS RED. Ansambel, mille muusikat iseloomustavad massiivsed kitarririfid, keerukad taktimõõdud ning meisterlik pillimäng tuleb oma Eesti fänne rõõmustama esmakordselt.

Ajakava:
19:00 uksed
20:00 Horror Dance Squad (est)
21:15 August Burns Red (usa)
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

August Burns Red on läbi oma karjääri olnud väga mitmetahulise kõlaga, kaasates palju klassikalise muusika mõjutusi ning liikudes pidevalt raskemuusika erinevate koolkondade vahel. “Metal-muusika stiile on olnud minu jaoks alati keeruline liigitada – muusikas ei ole piire ning seega on raske mõista inimeste soove mingeid žanreid määrata,” sõnas bändi kitarrist JB Brubaker. “Küll on meid metalcore bändiks ristitud, kuid tihti ka progressiivseks metalbändiks nimetatud ning isegi thrash metali alla pandud”.

Tänavu tähistab August Burns Red oma läbimurde albumi “Messengers” kümnendat juubelit ning kindlasti on kontserdil oodata ka antud plaadi muusikale suuremat rõhku. Tallinnas esineb August Burns Red koosseisus Jake Luhrs (vokaal), JB Brubaker (kitarr), Dustin Davidson (basskitarr), Brent Rambler (kitarr) ja Matt Greiner (trummid).

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Hind: 25 -30 EUR

Pressilõigud / uudised