Annihilator

23.10.2010, Klubi Tapper, Tallinn

23. oktoobril 2010 astus Klubi Tapper lavalaudadele Kanada tunnustatud thrash metal bänd ANNIHILATOR. Bänd saabus Eestisse oma uue albumi “Annihilator” toetuseks. 

Bändi kolmeteistkümnes stuudio album nimega “Annihilator”, mis on saanud vägagi positiivsete arvustuste osaliseks ning sisaldab fännide rõõmuks vana head ausat, jõulist, tehniliselt laitmatut, meeletu poweriga laetud käredat thrash metalit. “See album valmis kolme aastaga, mis on meie puhul väga pikk aeg – kogu see jõud ja energia, mis oleme sellesse talletanud on meil plaanis ka publikule edastada,” kommenteeris bändi liider Jeff Waters ja lisas, et fännid ei pea kindlasti pettuma.

Bänd on aastate jooksul teinud palju muutusi line-up’is ning sellest tulenevalt on ka bändi loomingus olnud kuigivõrd erinevaid faase, kuid ANNIHILATORi asutajaliikmel Jeff Watersil on siiski õnnestunud suunata bändi kindlal heavy metali rajal. Watersi, kes on üks maailma tunnustatumaid thrash metali kitarriste ning viimasel neljal albumil kaasa teinud Dave Maddeni koostöö kannab suurepärast vilja, mida sai kindlasti näha ja kuulda uue albumi esitluskontserdil Tapperis.

ANNIHILATOR on oma tegutsemisaja jooksul välja lasknud 13 edukat albumit, andnud lugematul hulgal väljamüüdud kontserte ümber maailma, osalenud mitmetel kümnetel festivalidel ning tuuritanud soojendajana Judas Priesti, Pantera, Triviumi jpt. maailmakuulsate bändidega.

Galerii

Pressilõigud / uudised