Alan Walker

29.03.2018, Tallinna Kultuurikatel

29. märtsil esineb Tallinna Kultuurikatlas Norra päritolu DJ ja elektroonilise tantsumuusika produtsent ALAN WALKER. Esinemine leiab aset muusiku uue turnee “World Of Walker” raames. Üritus on vanusepiiranguta.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

AJAKAVA / SCHEDULE
19:00 uksed / doors (NB! sissepääs Kultuurikatla Korstna pääsust)
20:00 Dj Nova & Dj Rami
21:00 ALAN WALKER
23:00 ürituse orienteeruv lõpp / curfew

Vahel on päris elu palju suurem kui väljamõeldis. Vaid kolme aastaga on Alan Walker haaranud terve maailma tähelepanu. Ta on väheseid muusikuid, kelle videod on ületanud Youtube’is ühe miljardi vaatamise. Aga veelgi tähtsam on see, et segades rõõmsameelseid, energilisi rütme harmooniliste ja sentimentaalsete meloodiatega on see noor (nii mõnelegi võib üllatusena tulla, et omanäolise maski taga on vaid 20 aastat vana noormees) ja andekas artist loonud unikaalse muusikabrändi, mis inspireerib tervet põlvkonda. Kasutades digitaalset maailma oma loomingulise platvormina, on Walker loonud omaette universumi, milles tema muusika jätkuvalt areneb.

Alan sisenes rahvusvahelisse muusikamaailma singliga “Faded”, mille muusikavideo sai filmitud Eestis.  Walker on ka palju tuuritanud Euroopas ja Ameerikas – nii enda showdega kui ka olles külalisesineja Rihanna ja Justin Bieberi turneedel. Walkeri  uusim hitt “All Falls Down”, millel lööb kaasa tõusev poptäht Noah Cyrus, nägi ilmavalgust 29. oktoobril ning tegemist on esimese looga videotriloogiast, mis viib vaatajad läbi postapokalüptilise maailma. Uues muusikavideos areneb sündmustik tulevikus – ajal, mil võimas päikesepurse on jätnud tänapäeva ühiskonna varemetesse. Lugu on avalöögiks ka noore artisti kampaaniale “World of Walker”, mis sisaldab nii uusi singleid ja muusikavideoid kui ka teisi üllatusi. See laseb nii vanadel kui uutel fännidel näha populaarse aristi ja DJ uusi külgi.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 49 EUR

Pressilõigud / uudised