RAMMSTEIN esineb Tallinna lauluväljakul 21. juulil 2021

Lisatud: 19. mai

UUS KUUPÄEV! 21. juulil 2021 esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus RAMMSTEIN. Uue albumiga võimsa comebacki teinud Saksa industriaalroki lipulaev naaseb maarjamaale staadioniturnee “Europe Stadium Tour 2021” raames. Erikülalisena astub üles Duo Jatekok.

Kõik ostetud piletid KEHTIVAD ka uue toimumiskuupäeva puhul (ümber vahetada pole vaja). Lisainformatsioon on saadaval Piletilevi kodulehel

Viiendat korda ning võimsamalt kui kunagi varem Eestisse saabuv Rammstein suudab taas üllatada – uue show valguspark, püro- ja tuleefektide maht ületab saksa ansambli kõigi varasemate kontsertide produktsiooni keerulisust ja mastaapi. Ning kui paar aastat tagasi esineti Lauluväljakul suvefestivalide tuuri raames, siis seekord tullakse täiesti uue, üle kahetunnise showga, mille keskel on suur erikujuga lava.

Rammstein on vaieldamatu kvaliteedimärk. Pole just palju bände, kes oleks võimelised Baltikumis showsid taas ja uuesti välja müüma ning seda juba pea, et kahekümne aasta jooksul. Rammsteini võib juba vabalt Eesti rahva lemmikbändiks pidada ning olla üsna kindel, et nende showst Lauluväljakul saab 2020. aasta suve suurim ja meeldejäävaim välikontsert. Rammstein tuleb ja tõstab laulukaare õhku!

Tallinna kontserdi raames kõlavad nii palad Rammsteini uuelt stuudioalbumilt, sealhulgas “Deutschland”, “Radio” ja “Ausländer” kui ka bändi kõige suuremad hitid – “Du hast”, “Links 2-3-4”, “Ich will”, “Sonne”, “Mein Herz brennt”, “Rammstein” ja palju teised.

Rammstein on rajanud ennast tipptasemel meelelahutajaks, kes läheneb muusikale kui kunstile – nende enda “kunstile”, mis on suurem kui maailm ise. Dramaatiline, oma mõõdult eepiline ning võimeline puudutama kõiki inimtajusid. Rammstein on hästituntud oma suurejooneliste live-lavastuste poolest, mille põhielementideks on alati viimse detailini lihvitud püro- ja tule- ning valgusefektid, mastaapsed lavakonstruktsioonid, provokatiivsed lavakostüümid ning rammsteinilik muusika. Iga Rammsteini kontsert on ühtmoodi tume ja sünge ning imetlusväärselt muinasjutuline – provokatiivsusega maitsestatud, ärge-kodus-seda-järgi-proovige teatraalne lavashow, mis on täis kõikehõlmava bensiini aroomi. Kuid lavashow keskel on alati need kuus bändiliiget – Till Lindemann, Flake Lorenz, Christoph Schneider, Paul Landers, Richard Z. Kruspe ja Oliver Riedel – see loovelement, mille ümber kõik ülejäänu pöörleb.

Rammstein esineb Tallinnas 21. juulil 2021. Alaplaaniga saab tutvuda siin.

Rammstein Lauluväljakul – seda peab veel korra nägema, rsk!

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
NB! Vanusepiirang 3 a. Soovitatav vanus 6+ a.

Lisaks üldala piletitele on müügil ka pääsmed piiratud mahutavusega fännitsooni nimega “Feuerzone” ning õhtusöögiga VIP-pakett nimega “VIP Dinner Package”.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.