Piletiinfo

Pileteid Live Nation Estonia poolt korraldatavatele kontsertidele ja teistele üritustele saab osta PILETILEVI vahendusel.

NB! Live Nation Estonia poolt korraldavate ürituste pileteid on ilma korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud kasutada tarbijamängude ja loosimiste (sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites) korraldamisel!

Pileteid saab osta PILETILEVI interneti poest aadressil www.piletilevi.ee, PILETILEVI müügipunktidest, Circle K teenindusjaamadest ning Selveritest üle Eesti.

Kõik paberpiletid on varustatud kaasaegsete turvaelementidega ja unikaalse triipkoodiga. Kõik piletid, nii paberpiletid kui ka e-piletid on ainulaadsed ja kordumatud ning piletid skaneeritakse kontserdipaika sisenemisel. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ja kasutamist muutub see automaatselt kehtetuks. Sisse pääseb ainult esimene isik, kes esitab kehtiva triipkoodi. Enne üritusele minekut salvestage pilet telefoni või printige välja, et mitte sõltuda internetiühendusest kohapeal.
Piletit kopeerides või uuesti sama piletit esitades ei pääse enam sisse. Me ei soovita osta e-pileteid käest kätte.

NB! Saku Suurhallis ja Lauluväljakul toimuvate kontsertide puhul vanusepiirangut ei ole, kuigi alla 16. aastastel isikutel peab peale kella 24:00 kaasas olema täiskasvanud saatja.
Kultuurikatlas, kontsert- ja ööklubides toimuvate ürituste puhul seatakse vanusepiirangud vastavalt Eestis kehtivatele seadustele.
Live Nation Estonia poolt korraldatavatele üritustele on pilet vajalik kõigile – sh. ka sülelapsele.

Kontserdikorraldaja Live Nation soovib Sulle meeldivaid elamusi!