LENNY KRAVITZi Tallinna kontsert jääb ära

Lisatud: 8. juuli

LENNY KRAVITZi 6. juunil Saku Suurhallis toimuma pidanud kontsert JÄÄB ÄRA. Uut kuupäeva ei tule. 

Piletid ostetakse tagasi. Lisainfo piletite tagasiostu kohta on saadaval Piletilevi kodulehel.

To all of my friends in Europe, I am regretfully reaching out to let you know that my “Here To Love” tour dates will not be rescheduled at this time due to the current impact of COVID-19 around the world. I was looking forward to coming to play for you, but at this moment, it is most important to make sure that you all, as well as my band and crew remain safe and healthy. I hope to be back to see you all soon in a safe environment. We are all one. Let’s band together and Let Love Rule”. – LENNY

Laupäeval, 6. juunil esineb Saku Suurhallis laulja, helilooja, multiinstrumentalist, produtsent, näitleja, stiiliikoon ja mitmekordne Grammy auhinna võitja LENNY KRAVITZ. Muusiku uus kontserttuur “Here To Love Tour 2020” on järg kaks aastat kestnud maailmaturneele stuudioalbumi “Raise Vibrations” toetuseks. Suve alguses kõlavad Tallinnas Kravitzi tuntuimad palad.

Rokijumal Lenny Kravitz on oma üle kolmekümne aasta kestnud karjääri jooksul ületanud nii žanri, stiili, rassi kui klassi piire. Vibratsioon on muusika ja liikumise alus. Lenny tõlgendab seda looduslikku jõudu muusikalise üleskutsena. Oma viimasel stuudioalbumil “Raise Vibration” (2018) taaselustab ta 1989. aastal kasutusele võetud sensuaalset muusikasegu, mis sulatab kokku roko, bluusi, souli, funki, jazzi, reggae, r&b ja popi. Kriitikute sõnul peegeldab uus plaat läbi ja lõhki tõelist Kravitzit. Olles nooruslikule inspiratsioonile avatud, kuid seejuures siiski kolme aastakümne tarkusest valgustatud, demonstreerib Kravitzi uusim kauamängiv tugevalt artisti loomingulist taassündi ning enesekindlat, säravat, tarka ja virtuooslikku tööd, mis sobib ideaalselt kokku tema muusikapärandi ning piiritu vaimuga.

“Kui ma ütlesin oma debüütalbumil “Let Love Rule”, et laske armastusel valitseda, pidin ma seda ka ise oma elus rakendama. Sama idee peitub ka uue albumi taga. Teen teadlikke valikuid, et liikuda edasi punkti, mis viib minu arvates paremate tulemusteni. Tunnen, et see vibratsioon, kus me kollektiivselt oleme, neid tulemusi ei anna. Peame püüdma kõrgemale. Meil on vaja olla rohkem hoolivad, spirituaalsed, armastavad ja avatud. Lõpetame piiridele, kastidele ja muudele väljamõeldud eraldusvormidele mõtlemise. Oleme siin planeedil kõik koos ning peame tegutsema paremini. Tunnen, et suudan just läbi muusika kõige paremal moel suhelda. Loon, et iseennast inspireerida ja kui suudan seejuures ka teisi innustada, siis see on lihtsalt imeline,” räägib Lenny. Nagu Kravitzile kombeks, on kõik lood uuel albumil kirjutatud, produtseeritud ja esitatud tema enda poolt – stuudios salvestades mängis Lenny sisse kitarri-, klahvpilli-, basskitarri-, klaveri-, trummi- löökpillipartiid. “Võib öelda, et see album leidis ise tee minu juurde. Hetkest, mil ma esimese idee kirja panin, tundsin tekkinud sidet ning inspiratsiooni väravad avanesid, ja nii kestis see mitu kuud. Mul hakkasid öösiti lood peas mängima ja ma tegin neist albumi.”

Lennyle, kes vibreerib hoopis eraldi sagedusel ning tõstab pidevalt lati aina kõrgemale, ei leidu endiselt võrdväärset vastast.

Lisaks oma soololoomingule on 55-aastane Lenny Kravitz kirjutanud ja produtseerinud lugusid paljudele kuulsatele muusikutele, sh. Madonnale, Vanessa Paradisile, Aerosmithile ja Mick Jaggerile. Lenny lugusid võib kuulda ka mitmes hittfilmis. Ise on Kravitz löönud kaasa sellistes kinoteostes nagu “Precious”, “Näljamängud”, “Näljamängud: Lahvatab leek” ja “Ülemteener”. Lisaks oma tegevustele muusika- ja filmivaldkonnas, on ta asutanud ka loovfirma Kravitz Design Inc., mis pakub erinevaid reklaami-, disaini-, tootearendus- ja brändimisteenuseid. Lenny on ka Dom Pérignoni loovjuhiks.

Lenny Kravitz esineb Saku Suurhallis laupäeval, 6. juunil 2020, kus laulja astub lavale koos oma rokkorkestriga. Üle kümne aasta Eestis esinev “Jimi Hendrixi mantlipärija” esitab materjali nii uuelt albumilt kui ka oma tuntumaid palasid – teiste seas kõlavad Tallinnas “Fly Away”, “I Belong To You”, “American Woman”, “It Ain’t Over ‘Til It’s Over”, “Mr. Cab Driver”, “Are You Gonna Go My Way”, “Let Love Rule”.

Alusta suve õige kontserdiga! 

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.