IN FLAMESi Tallinna kontsert lükkub edasi

Lisatud: 7. aprill

KONTSERT LÜKKUB EDASI AASTASSE 2021.
Uus toimumiskuupäev selgub lähiajal. Edasi lükatakse ka kogu Euroopa turnee esinemised.

Kõik ostetud piletid KEHTIVAD ka uue toimumiskuupäeva puhul (ümber vahetada pole vaja). Piletid saab tagasi müüa pärast uue kuupäeva selgumist (juhul kui see teile ei sobi).

*Teatame raske südamega, et valitsuste piirangute tõttu seoses COVID-19 levikuga, peame oma eelseisva kontserttuuri Euroopas edasi lükkama. Töötame uute kuupäevade leidmise kallal, et liigutada tuur järgmise aasta algusesse. Ostetud piletid ja VIP-paketid kehtivad ka uutel kuupäevadel. Aitäh, Jesterheads. Olge terved!”

Laupäeval, 30. mail esineb klubis Helitehas metal-ansambel IN FLAMES. Tallinnasse jõuavad Rootsi muusikud oma värskeima kauamängiva “I, The Mask” esitlusturnee raames.

Muusikamaastikul, mis on täis näiliselt lõputuid alajaotusi ja mööduvaid trende, on In Flames hea näide sellest, kuidas järjekindlalt oma visioonile truuks jääda. 1990. aastal Göteborgis asutatud bänd on tänaseks mitmeid kordi mööda maailma ringi rännanud ja mõjutanud loominguga paljusid tänapäeva hinnatud metal-artiste, säilitades seejuures omale iseloomuliku kõla ja võime teistest bändidest eristuda.

In Flames pole nende kolmekümne tegevusaastate jooksul kordagi peatunud ning on võtnud konkreetse suuna aina edasi areneda. Nende karjääri algusaegadest tuttav ja bändi abil välja kujunenud Rootsi melodic death metal on ajaga leidnud omapärase väljenduse, mis avaldub ansambli kolmeteistkümnel albumil nagu “A Sense of Purpose”, “Sounds of Playground Fading”, “Siren Charms” ja samuti nende viimasel väljaandel “I, The Mask” (2019).

Bändi värskeim kauamängiv on salvestatud koos Grammy auhinnale nomineeritud produtsendi Howard Bensoniga. Plaat on jõudnud erinevate edetabelite tippu, positsioneerides muuhulgas esikohal Rootsis ja Austrias ning ka USA rokk- ja metalalbumite topis. Kitarrist Björn Gelotte sõnul on bänd uue albumi üle väga uhke. “Need laulud on kirjutatud just live-etteasteteks. Oleme varasemast materjalist ja eelmisest albumist “Battles” palju loomulikku edasiminekut näidanud. See on omamoodi ajatempel, kinnitamaks hetke, kus me muusikaliselt oleme.”

In Flames on oma fännidele toeks ja inspiratsiooniks, julgustades neid elama fraasi järgi “In Flames We Trust”. “Otsustasime kohe alguses, et teeme seda bändi nii nagu meie tahame ja ei mõtle sellele, mis on viimane mood. See võib kõlada klišeena, kuid see on tõsi. Meile on oluline, et muusika oleks meie jaoks sama huvitav kui fännidele, sest see pole kunagi olnud ainult meie töö, vaid eluviis.”

In Flames rokib maikuu viimasel laupäeval, 30. mail klubis Helitehas. Ansambli ridades astuvad Tallinnas lavale Anders Fridén (vokaal), Björn Gelotte (soolokitarr), Niclas Engelin (rütmikitarr), Bryce Paul (basskitarr) ja Tanner Wayne (trummid). Kontserdi kavas on nii palad uuelt stuudioalbumilt kui ka Jesterheadside vanad lemmikud.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.